rhumb (rhumb) wrote,
rhumb
rhumb

Шанті, шанті, шанті, панове[Spoiler (click to open)]
Як кімнатний містик, стверджую, що Путін цілком може бути аватаром (втіленням) якоїсь темної сутності з потойбічча. Можливо, навіть аватаром того самого, котрий в них, демонів, начальствує від початку світу. Гог і Магог, та їхній князь - Демагог.

Оце згадав, що був колись такий російський містик Даніїл Андрєєв, то він накатав здоровенне простирадло під назвою "Роза Міра", дуже цікаве, з містичними прозріннями про Уіцраорів, Небесну Росію, різноманітних лютих істот, тощо. А в кінці простирадла є певна кількість прозрінь і пророцтв, котрі, ясєн пєнь, хуй там позбувалися. Але цікавий талмудик, раджу почитати. Ідея з Уіцраорами дуже живописна, і цілком лягає в сьогоднішню політичну доктрину Московії. Та й не лише сьогоднішню. Власне, вона й навіяла, мабуть, нещасному в своєму божевіллі містику, цю тємочку.

Одна сутність, як відомо, може мати багато аватарів, навіть й безліч. Наприклад, Путін і Ходорковський можуть бути аватарами одного й того ж самого демона. З іншого боку, Pontifex Romanus і Далай-лама, так само можуть бути аватарами Турчинова, ггг. Ну, або ж оце харківське хуйло Топаз, льогко може бути одним з втілених на Землі облич Господа Крішни. Господь Крішна у Бхагават-гіті натякав на подібні метафізичні прикольчікі. Ну, і через те що будь-який господь нескінченний, то й пройоби в нього можуть бути нескінченними. Топаз - тому яскравий приклад.

Є на світі ще одна кумедна книжка - Йога Васіштха, чи якось так. Її аудіо варіант, під містичну музичку, нагундосив якийсь кволий йог, судячи з голосу - пітєрскій задрот, як казав один мій друг. Але цікаво до нестями, раджу почитати, якщо маєте мозок і нєрви до читання. Там тих давньоіндійських Путіних і Топазів - повні Гімалаї. Лютують страшно, потрапляють в кумедні пригоди, міркують про мірозданіє і природу людської свідомості.

Ну, коротше кажучи, тєма там така, що в Путіна і Топаза ніякої свідомості нема. То вони, ці два бурмила, є в свідомості. Прямо бідося якась, а не свідомість, аж шкода.

Там ще досить зухвало простежується натяк на таку обставину, що й свідомості теж нема, і що Путін, це лише таке словесне визначення якоїсь ходячої чухонської рибоокої хуйні на ніжках. Ну, якщо говорити стисло, то Путін - це усього лишень таке слово, і все, більше нічого. І це слово багато пиздить.

А про таку атомарну дрібничку, як неандерталець із расово підозрілим носом на ім'я Топаз, і говорити не доводиться - це, виходячи з тієї благословенної книжки, вітерець насрав - повна і цілковита порожнеча. Ніщо. Будда.

Так оце ж дійшов я до такого інтелектуального спазму, що аж закралася в душу підозра - цей Топаз, а чи не штатний бодгісаттва він часом, з профспілки просвітлених? Може досяг Топаз, ціною отримання піздюлей у нас на Русанівці, омріяної нірвани? Може отой його брєд з Ютьюбу є очевидним, але хитрим коаном? Може він хоче нам про щось повідомити? Щось прозвістити? А може отой його кіль замість носа є знаком? Знаком чого, в такому разі? Натяк?

Мабуть так і є.

- Учні, просто переїбіть мене клумаком з гравієм, і все буде добре.
- Так, вчителю Топаз. Одразу після вечірнього богослужіння переїбимо вас таким клумаком. Хулі. Очікуйте, але перед тим благословіть.
- Благословляю.
Шанті, шанті, шанті, панове.

текст и вышивка - Іван Семесюк
Tags: life
Subscribe
promo rhumb april 23, 2013 10:39 13
Buy for 30 tokens
Есть изречение, которое я порой дарю другим людям. Оно магическое и сильно облегчает жизнь. Звучит так: «проблема выбора возникает тогда, когда ни один из вариантов не подходит». Таким образом, проблема выбора возникает тогда, когда люди выбирают слабый гештальт. Пойду ещё дальше: проблема…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments